Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Замрзната Пченка Фриком 450г

  €1,74
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  Клиенти кои го купиле овој артикл исто така купиле
  Фотографија од Павлака Битолска 18% 180г
  Фотографија од Кубети 40 гр
  Фотографија од Млеко Битолско 2,8% 1Л
  Фотографија од Смоки Стоби 40 гр