Пребарување
Ден
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Метро Замрзната Сурими Стапчиња 250гр.

  81,00
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  Клиенти кои го купиле овој артикл исто така купиле
  Фотографија од Yaki Суши Корејски Листови од Алги 10/1
  Фотографија од Егзотик Фуд Оризови Нудли 3 мм 250 гр
  Фотографија од Топло Чоколадо Црно Долчеза

  Топло Чоколадо Црно Долчеза

  Цената се однесува за едно кесиче
  20,00
  Фотографија од Dettol Средство за Чистење и Дезинфекција 500 мл