Пребарување
Ден
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Тоалетна Хартија Перфекс 24/1 2сл

  24 х 16 м, 100% целулоза, 2 слојна

  238,00
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  Клиенти кои го купиле овој артикл исто така купиле
  Фотографија од Лажица Метална Мала Инокс
  Фотографија од Виљушка Голема Метална Инокс
  Фотографија од Макарони 500 гр Паста Зара бр.50
  Фотографија од Сирење Мешано Президент Салакис 330 гр