Пребарување
Ден
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Свежо Месо

  Погледнете како Грид Листа
  Сортирај по
  Прикажи по страна
  Фотографија од Пилешки Копан со Надкопан Житница
  Фотографија од Свежо Пиле Перутнина Птуј
  Фотографија од Свежо Пиле Житница
  Фотографија од Свинско Свежо Ребро

  Свинско Свежо Ребро

  Цената е за кг

  350,00
  Фотографија од Свински Кременадли

  Свински Кременадли

  Цената е за кг

  360,00
  Фотографија од Мелено Месо

  Мелено Месо

  Мешавина од свинска плешка и јунешка плешка 50-50

  549,00
  Фотографија од Свинска Вратна Кременадла
  Фотографија од Свинска Плешка без Коска
  Фотографија од Свински Бут без Коска
  Фотографија од Свински Увијачи
  Фотографија од Пилешки Увијач
  Фотографија од Јунешка Кртина Плешка
  Фотографија од Јунешка Кртина Бут
  Фотографија од Плескавица
  Фотографија од Шарска Плескавица
  Фотографија од Телешка Плескавица со Пармезан
  Фотографија од Свеж Пилешки Стек
  Фотографија од Џигер Телешки
  Фотографија од Пилешки Ражничи
  Фотографија од Колбасица Домашна Тенка
  Filters Close
  Min: 199,00 Максимум: 699,00
  ден199 ден699