Пребарување
Ден
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Миксер Сецко

  Стаклена Здела Капацитет : 1 Л Брзини : 2 Јачина (W) : 300
  1.190,00
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично