Пребарување
Ден
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Кујнски Апарати

  Погледнете како Грид Листа
  Сортирај по
  Прикажи по страна
  Фотографија од Ѓезве Електрично Инокс 400 мл
  Фотографија од Ѓезве Електрично ПВЦ 400 мл
  Фотографија од Миксер Сецко

  Миксер Сецко

  Стаклена Здела Капацитет : 1 Л Брзини : 2 Јачина (W) : 300
  1.190,00
  Фотографија од Електричен Бокал Инокс

  Електричен Бокал Инокс

  Јачина: 2200 W Капацитет : 1.7Л
  990,00
  Фотографија од Електрична Скара АБ 630
  Фотографија од Фен Мондриан БУ-516

  Фен Мондриан БУ-516

  Јачина (W) : 1600

  590,00
  Фотографија од Фен Мондриан БУ-521

  Фен Мондриан БУ-521

  Јачина (W) : 1800 - 2200

  930,00
  Фотографија од Тостер & Скара

  Тостер & Скара

  Јачина (W) : 2000

  Капацитет (Парчиња) : 6

  Регулација на топлината : Да

  Вид на Плоча : Тефлон

  Одвојна Плоча : Да Функција на Скара : Да 180° Отварање на Горната Плоча : Да

  2.750,00
  Фотографија од Кафемат X1 Еспресо
  Фотографија од Кафемат X7.1 Еспресо
  Фотографија од Кафемат X9 Еспресо
  Фотографија од Кафемат Y3 Еспресо