Пребарување
Ден
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Опрема за Кујна

  Погледнете како Грид Листа
  Сортирај по
  Прикажи по страна
  Фотографија од Ѓезве Електрично Инокс 400 мл
  Фотографија од Ѓезве Електрично ПВЦ 400 мл
  Фотографија од Лажица Метална Мала Инокс
  Фотографија од Лажица Метална Мала Инокс со Долга Рачка
  Фотографија од Миксер Сецко

  Миксер Сецко

  Стаклена Здела Капацитет : 1 Л Брзини : 2 Јачина (W) : 300
  1.190,00
  Фотографија од Електричен Бокал Инокс

  Електричен Бокал Инокс

  Јачина: 2200 W Капацитет : 1.7Л
  990,00
  Фотографија од Лажица Голема Метална Инокс
  Фотографија од Електрична Скара АБ 630
  Фотографија од Фен Мондриан БУ-516

  Фен Мондриан БУ-516

  Јачина (W) : 1600

  590,00
  Фотографија од Фен Мондриан БУ-521

  Фен Мондриан БУ-521

  Јачина (W) : 1800 - 2200

  930,00
  Фотографија од Тостер & Скара

  Тостер & Скара

  Јачина (W) : 2000

  Капацитет (Парчиња) : 6

  Регулација на топлината : Да

  Вид на Плоча : Тефлон

  Одвојна Плоча : Да Функција на Скара : Да 180° Отварање на Горната Плоча : Да

  2.750,00
  Фотографија од Виљушка Мала Метална Инокс
  Фотографија од Кафемат X1 Еспресо
  Фотографија од Виљушка Голема Метална Инокс
  Фотографија од Кафемат X7.1 Еспресо
  Фотографија од Плинска Боца 190 гр
  Фотографија од Инокс Жица за Садови Виледа 1/1
  Фотографија од Кафемат X9 Еспресо
  Фотографија од Кафемат Y3 Еспресо
  Фотографија од Микрофибер Крпа Ирге 3/1 30х30 см