Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Maggi Fix Миланезе 45гр

  €1,04
  i h
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  Клиенти кои го купиле овој артикл исто така купиле
  Фотографија од Најлепше Жеље Млечна 90г
  Фотографија од 7 days кроасан 80гр
  Фотографија од Компир

  Компир

  Цената е за 1Кг

  €0,94
  Фотографија од Најлепше Жеље Млечна со Бисквит 90г